+ پاسخ به موضوع
نتایج از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    Hamid آواتار ها
    Status : Hamid آنلاین نیست.
    ارسال : 722
    میپسندم
    801
    تشكر شده 3,238 در 889 پست
    حالت من
    Asabani
    Array

Thumbs up اپدیت افلاین محصولات اواست Avast

نرم افزار Avast نام یکی از بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس شناخته شده است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سیستم خود را دربرابر انواع ویروسها، تروجانها ، کرمهای رایانه ای وسایر تهدیدهای اینترنتی محافظت کامل نمایید.
    از قابلیتهای نرم افزار می توان به Anti-spyware داخلی گنجانده شده در نرم افزار، محافظ وب، Anti-rootkit داخلی، قابلیت بروزرسانی خودکار، محافظ مخصوص نرم افزار در برابر غیر فعال شدن توسط نرم افزارهای مخرب، هسته آنتی ویروس داخلی، سازگاری کامل با سیستم ، بومی سازی، ومحافظ شبکه را می توان نام برد. این نرم افزار یک آنتی ویروس کاملا مورد تایید ICSA می باشد . همچنین برنده جایزه VB100% در سال ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ در زمینه بازبینی های مقایسه ای Virus Bulletin می باشد . این آنتی ویروس سیستم شما را برای خطرات احتمالی ویروسها، کرمها، تروجانها وروت کیتها و غیره به دو صورت با کسب اجازه از کاربریا به اصطلاح (On Demand) و یا بصورت خودکار یا به اصطلاح On Access ونیز ایمیلها، فایلهای بوت، فایل اکسپلورر و اسکرین سیور را بررسی و اسکن می نماید. دیتابیس آنتی ویروس نیز با استفاده از فناوری iAVS دوبار در هفته بروزرسانی می شود.
    از این به بعد اپدیتهای افلاین محصولات اواست در این پست قرار داده میشه

اپدیت افلاین برای تمام محصولات ورژن5.0.0 اواست در تاریخ 30 اگوست 2010 برابر با 8 شهریور 1389

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] حجم:35.53 مگابایت

اپدیت افلاین برای تمام محصولات ورژن 4.8.0 اواست در تاریخ 30 اگوست 2010 برابر با 8 شهریور 1389
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] حجم:40.50 مگابایت

نکته : این دو لینک به طور خودکار به روز می شود اگر بنده وقت نکردم تاریخ اخرین اپدیت را عوض کنم مطمئن باشید لینکها به طور خودکار اخرین اپدیتها را در خود جای داده موفق باشید
    آخرین ویرایش توسط Hamid ، ۱۳۸۹/۰۶/۰۹ در ۰۷:۲۶. دلیل: به روز رسانی اپدیت ها
    روزی که تو امدی به دنیا عریان تو گریــــــــــــــــــــان بودیو جمع خنــــــدان
    ای دوست کاری کن که وقت رفتن تو خــــــــندان باشیو جمع گـــــــــــریان

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

لطفا برای تشکر از کلید تشکر استفاده نمایید

abolfazl hessam آواتار ها
    Status : abolfazl hessam آنلاین نیست.
    ارسال : 1
    میپسندم
    0
    تشكر شده 3 در 1 پست
    Array

با سلام.اگه میشه منو درباره چگونگی استفاده از آپدیت آفلاین آنتی ویروس اوست راهنمایی کنید.من نسخه 5 رو نصب کردم اما آپدیت نیست.با تشکر
    آخرین ویرایش توسط Farhad ، ۱۳۸۹/۰۸/۱۸ در ۱۴:۴۹. دلیل: اصلاح فونت

3. 3 کاربر از پست مفید abolfazl hessam تشكر کرده اند.

Farhad آواتار ها
    Status : Farhad آنلاین نیست.
    ارسال : 7,400
    میپسندم
    1,455
    تشكر شده 4,973 در 2,686 پست
    Array

عزیز من از اواست استفاده نمیکنم، اما این دانلود یک فایل exe و اجرایی هست، اینترنت رو قطع کنید، به روی فایل دابل کلیک کنید و نصبش کنید. وقتی* دوباره به اینترنت وصل شدین، محصولات اواست معمولا به طور اتوماتیک هر ۴ ساعت برای آپدیت آنلاین از سایت ادامه میدهند.
    اپدیت *های افلاین حمید خان هم اگه اشتباه نکنم به طور اتوماتیک هر روزه از منبع به روز میشوند.
    جهان است شادان به پندار نیک ..... ز پندار نیک است گفتار نیک
    چو پندار و گفتار تو نیک شد ..... نیاید ز تو غیر کردار نیک

5. 4 کاربر از پست مفید Farhad تشكر کرده اند.

aapd11 آواتار ها
    Status : aapd11 آنلاین نیست.
    ارسال : 4
    میپسندم
    4
    تشكر شده 2 در 1 پست
    حالت من
    Khonsard
    Array

با سلام خدمت مدیران و اعضا...

من از Avast internet security V 7.0.1466 استفاده میکنم ... میخواستم بدونم آیا منبعی هست که آپدیتای آفلاین این ورژن از avast رو به صورت دایمی و زود به زود برای دانلود قرار بده؟

تاکید میکنم به علت تحریم نمیشه آپدیتای آفلانو از سایت رسمی Avast دانلود کرد...
    آخرین ویرایش توسط Farhad ، ۱۳۹۱/۰۶/۱۹ در ۱۲:۰۲.

+ پاسخ به موضوع